Producenci
Reklamacje i zwroty

1. Reklamacje

W celu ułatwienia zgłaszania reklamacji związanych z wykryciem wad produktu zachęcam do skorzystania z kontaktu e-mail, zgłoszenie proszę przesłać na adres shop@perfectflow.pl. Dzięki temu cała procedura będzie trwała krócej.

W wyjątkowych sytuacjach prosimy o odesłanie towaru z kopią dowodu zakupu oraz pismem zawierającym:

- dane klienta (imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz nr telefonu)

- datę zakupu towaru

- opis nieprawidłowości/wadliwości towaru

Kopia lub oryginał wyżej wymienionego pisma koniecznie musi zostać wysłana wraz z reklamowanym towarem, w przeciwnym wypadku czas rozpatrywania może ulec wydłużeniu. W każdym przypadku klient odsyła towar na swój koszt na adres firmy (lub dystrybutora) za pośrednictwem Poczty Polskiej (standard lub priorytet bez dodatkowych usług). W przypadku uznania reklamacji koszt odesłania towaru zwracany jest Klientowi, i powtórne dostarczenie odbywa się na koszt firmy.

2. Zwrot / Wymiana produktu

Wymiana towaru polega na zwrocie danego produktu lub produktów i złożeniu kolejnego zamówienia. Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni (kalendarzowych) od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Przed dokonaniem zwrotu / wymiany (w celu przyspieszenia weryfikacji) proszę przesłać wiadomość z opisem danej czynności np.: zamiana towaru X na towar Y lub zwrot nieużywanego towaru przed upływem 14 dni. W opisie proszę podać swoje dane: imię, nazwisko, adres na który został przesłany towar, dokładna nazwa towaru. Wiadomość proszę przesłać na shop@perfectflow.pl

Towar powinien spełnić następujące wymagania:

  1. nie nosi trwałych śladów użytkowania w rozumieniu takim, że będzie dostarczony w stanie umożliwiającym sprzedaż jako nowy produkt (np. towar można wyjąć z opakowania przecinając delikatnie taśmy lub naklejki spajające opakowanie, obejrzeć, przymierzyć, proszę nie zrywać metek, cen, znaków firmowych. Uwaga wszelkie rysy, obicia eliminują produkt z prawa zwrotu - jeżeli towar nowy po otwarciu opakowania posiada w/w uszkodzenia nie wynikające z działań Klienta, proszę niezwłocznie powiadomić o tym fakcie sklep)
  2. posiada oryginalne, opakowanie lub / i firmowe metki
  3. proszę aby wraz z towarem został odesłany oryginalny dowód zakupu, faktura, paragon (w przypadku gdy zwracana będzie część produktów prosimy o odesłanie kopii dowodu zakupu). Jeśli zgubili Państwo dowód zakupu prosimy o dołączeniu oświadczenia o jego utracie
  4. do odsyłanego towaru powinno zostać dołączone pismo klienta, zawierające w/w informacje

Towar proszę odesłać na swój koszt na poniższy adres:


F.H.U. PERFECT FLOW ARTUR DANIEL

al. gen. Józefa Hallera 103/3

53-201 Wrocław

Kwota podlegająca zwrotowi to należność za towar + za przesyłkę. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane konto w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zwróconego towaru (przelew na konto to jedyna możliwa forma zwrotu pieniędzy).

W przypadku, gdy do zakupionego towaru dodawany był inny produkt gratis lub po obniżonej cenie ( w ramach promocji ), należy odesłać go wraz ze zwracanym towarem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl